495319-2024 - Resultat
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Pick-up med flak till parkavdelningen, enkelhytt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPick-up med flak till parkavdelningen, enkelhytt
BeskrivningPå uppdrag av Samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Tranås kommuns upphandlingsenhet till anbudsgivning på en (1) st pick-up med flak enligt detta upphandlingsdokument inkl. bilagor.
Intern identifierareIN423121
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar, 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon, 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFordon (1)