See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekonditionering av elrullstolar, elscootrar, drivaggregat och relaterade komponenter
Beskrivning: Upphandling av rekonditionering av elrullstolar, elscootrar, drivaggregat och relaterade komponenter. Inkluderar hämtning och lämning från Hjälpmedel Stockholm.
Föregående meddelande: 012872-2023
Intern identifierare: SLSO 2023-2238
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50421100 Reparation och underhåll av rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Kravspecifikation