495574-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem avseende videokonferenssystem och utrustning
Referensnummer: 2022/362
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Domstolsverket inbjuder till att inkomma med ansökan om deltagande i dynamiskt inköpssystem avseende videokonferenssystem och utrustning. Mer information framgår av upphandlingsdokumenten.