495578-2022 - ÄndringSverige-Växjö: Larmsystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande teknik
Referensnummer: ON 2022-00019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser mottagning av beställning, leverans, funktion och nyttjanderätt av trygghetslarm med tillbehör samt service, underhåll och support..