Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Kompletterande information: EU
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 98 000 000,00 SEK