2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsavverkning och virkesförsäljning
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att få till stånd ramavtal med en leverantör som kan tillgodose kommunens löpande behov av skogsavverkning och virkesförsäljning.
Intern identifierare: Dnr. 44-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77210000 Skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000