2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning och Halkbekämpning
Beskrivning: Årsavtal snöröjning och halkbekämning på delar av Arvidsjaurhem AB:s fastighetsbestånd, se vidare anbudsformulär och förteckning över fastigheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97308:Lot:1