495755-2021 - ÄndringSverige-Norrköping: Järnhandelsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandelsvaror
Referensnummer: 3.2.1-2021-8831
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44316000 Järnhandelsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Järnhandelsvaror