495857-2023 - ÄndringSverige-Kristianstad: Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialarbetsdräkt Operation
Referensnummer: 2022-O002068
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialarbetsdräkt operation, bestående av huva, blus och byxa