See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kortidshyra av fordon
Beskrivning: Upphandling av korttidshyra till Region Kronoberg.
Föregående meddelande: 002241-2023
Intern identifierare: 23RGK268
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Huvudklassificering (cpv): 60171000 Uthyrning av personbilar med förare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan 2018