496008-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Konsultförmedlare - Expertkonsulter inom bl.a. cybersäkerhet, AI och high-performance computing
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultförmedlare - Expertkonsulter inom bl.a. cybersäkerhet, AI och high-performance computing
BeskrivningNorrköping Science Park upphandlar ett ramavtal med konsultförmedlare för att vid successiva avrop förmedla expertkonsulter inom bland annat cybersäkerhet, AI och high-performance computing. Se vidare vad som framgår av upphandlingsdokumenten. Varmt välkommen med ert intresse!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelExpertkonsulter inom cybersäkerhet, AI och high-performance
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95691:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 73100000 Forskning och experimentell utveckling