2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylbil, el, till kostavdelningen
Beskrivning: På uppdrag av samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Tranås kommuns upphandlingsenhet till anbudsgivning på en (1) st kylbil (skåpbil), el, till kostavdelningen.
Intern identifierare: UH24-010
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34136000 Skåpbilar, 34136100 Lätta skåpbilar, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fordon