See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direktupphandling ENTREPRENAD EL-TELE-DATA-INSTALLATIONER område Uddevalla
Beskrivning: Direktupphandling i samband med överprövning enligt 19 a kap. 6 § lag (2016:1145) om offentlig upphandling gällande löpande entreprenadarbeten avseende el-tele-data-installationer område Uddevalla.
Föregående meddelande: 185698-2025
Intern identifierare: SFSS 2025-01506
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 3183976-0