Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans och montage av stängsel, paneler, palissader, grindar m.m.
Referensnummer: 21/0101
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
NSR inbjuder anbudsgivare att lämna anbud på leverans och montage av stängsel, paneler, palissader, grindar, bommar, buller- och insynsskydd samt relaterade produkter.
Upphandlingen avser både nymontage, reparationer och jourverksamhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34928230 Bullerplank, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning, 45341000 Montering av räcken, 45342000 Uppförande av stängsel, 45421148 Montering av grindar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen