Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Banktjänster
Referensnummer: 263/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66100000 Bank- och investeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar följande områden:
- Koncernkontostruktur
- Koncernkontokredit och inlåning
- Intradagslimit
- Internetbank
- Betalningsförmedling
- Löneförmedling
- Elektroniska tjänster
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66100000 Bank- och investeringstjänster, 66110000 Banktjänster