2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ekonomikonsulter för längre uppdrag
Beskrivning: Strålsäkerhetmyndigheten behöver säkerställa att man har tillgång till funktionellt kompetenta ekonomikonsulter för att täcka upp vid tillfällig frånvaro av ordinarie personal. Konsulter ska kunna ersätta ekonomer och controller.
Intern identifierare: SSM2023-8452
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Strålsäkerhetmyndigheten behöver säkerställa att man har tillgång till funktionellt kompetenta ekonomikonsulter för att täcka upp vid tillfällig frånvaro av ordinarie personal. Konsulter ska kunna ersätta ekonomihandläggare, ekonomer och controller.
Intern identifierare: Ekonomikonsulter för längre uppdrag