See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leasingbilar och fordon
Beskrivning: Samordnad upphandling gällande operationell leasing av bilar och fordon.
Intern identifierare: 2024/3963
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generellt (1)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation Personbil
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation Elbil
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation Transportbil
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kravspecifikation Lätt lastbil flak
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kravspecifikation Minibuss