Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
Leveransplats
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 33 000 000,00 SEK