496215-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Mörrum: Containerhantering
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Container, hyra och tömning ver 2
Referensnummer: 21/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63111000 Containerhantering
II.1.4.
Kort beskrivning
ny upphandling av container , hyra och tömning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44614300 Containerlagringssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen