496222-2020 - Frivillig förhandsinsynSverige-HÄRNÖSAND: Utrustning för flödesmätning
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flödescytometer hematologi
Referensnummer: 20RS4187
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38421000 Utrustning för flödesmätning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av 2 st instrument samt tecknande av ramavtal för leverantörsspecifika förbrukningsartiklar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
2 st flödescytometrar för utbyte av befintliga