See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Återvinningscentraler på fastlandet inklusive transporter till behandlingsanläggning och Färjetransporter i skärgården inklusive landtransporter till behandlingsanläggning
Beskrivning: Bemanning av Återvinningscentraler på fastlandet inom Värmdö kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Entreprenadområde 1a Drift av ÅVC inklusive transporter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88707:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90514000 Återvinning av avfall
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Entreprenadområde 1 b. Färjetransporter med tjänster enligt prisbilaga
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88707:Lot:2