496380-2024 - Resultat
Sverige – Coachning – Coacher inom Produktionslyftet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCoacher inom Produktionslyftet
BeskrivningUpphandlingen omfattar följande tjänst: - Coach inom Produktionslyftet
Intern identifierare23/105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del