496464-2022 - ÄndringSverige-Vänersborg: Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bibliotekssystem
Referensnummer: RS 2022-00726
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212160 Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek
II.1.4.
Kort beskrivning
VGR ska upphandla ett nytt regionalt bibliotekssystem.