See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ordinerad egen monitorering - Blodtryck
Beskrivning: Upphandlingen innefattar tre delar, blodtrycksmätare, ett system med funktion att sammanställa data från blodtrycksmätare samt logistiken kring att leverera och återta blodtrycksmätare från individer.
Intern identifierare: UPPH2023-00366
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 33195000 Patientövervakningssystem, 48614000 Datainsamlingssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation