496651-2023 - ResultatSverige-Malmö: Musei- och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Formgivning och produktion av utställning naturum Söderåsen
Referensnummer: 512-5708-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92520000 Musei- och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen Skåne bjuder härmed in till att lämna anbud avseende formgivning och produktion av en ny basutställning på naturum Söderåsen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79956000 Anordnande av mässor och utställningar, 92521100 Utställningstjänster i museer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen