496706-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Social omsorg med inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bostad med särskild service (LSS) i Uppsala 2(5)
Referensnummer: OSN-2017-0556
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Drift av 4 stycken LSS-boenden i Uppsala. Upphandlingen utgör en av fem upphandlingar.