496724-2017 - ÄndringSverige-Kristianstad: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Patientmåltider Helsingborg
Referensnummer: 1702371
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser inköp av tillagade måltider samt leverans till Helsingborgs lasarettsområde, BUP och Pålsjö.