496912-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Verkstadsutrustning – Maskiner och verktyg för mekanisk verkstad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaskiner och verktyg för mekanisk verkstad
BeskrivningSe underlag
Intern identifierare2024-17681
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 43800000 Verkstadsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 1 Maskiner för mekanisk verkstad
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsområde 2 Maskinverktyg för mekanisk verkstad