2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - geotekniska, hydrogeologiska samt miljötekniska utredningar inom förorenade områden och byggnader
Beskrivning: RFI (Request for information) Informationshämtning avseende hållbarhetskrav för geotekniska, hydrogeologiska samt miljötekniska utredningar inom förorenade områden och byggnader inför kommande upphandlingar. Observera att denna RFI inte ska likställas med ett förfrågningsunderlag kring vad Malmö stad senare kommer att upphandla.
Intern identifierare: 24/41
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster