496960-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Återförsäkringar – Facultative Property Reinsurance for Framtiden Group on behalf of Försäkrings AB Göta Lejon retro 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFacultative Property Reinsurance for Framtiden Group on behalf of Försäkrings AB Göta Lejon retro 2025
BeskrivningTender for property and business interruption reinsurance for Försäkrings AB Göta Lejon
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66700000 Återförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFacultative Property Reinsurance for Framtiden Group on behalf of Försäkrings AB Göta Lejon retro 2025