2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling teknisk PL modernisering PU-webb
Beskrivning: PU-förvaltningen genomför en modernisering och uppdatering av PU-webben. Avtalet med innevarande projektledare löper ut och vi upphandlar nu en projektledare att ta projektet i mål.
Intern identifierare: HSN 2026-0593
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000