497054-2023 - ResultatSverige-Katrineholm: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster återvinningscentral
Referensnummer: LS-23-005
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Bemanningstjänster till återvinningscentraler Sörmland Vatten och Avfall AB.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90530000 Drift av avfallsupplag
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen