497065-2024 - Resultat
Sverige – Yrkesutbildning – Avrop Elektriker
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Elektriker
BeskrivningDetta avrop avser platsförlagd yrkesutbildning på heltid till Elektriker om 1400 poäng plus 40 poäng orienteringskurs i början av utbildningen. För vidare information om avropet, se avropsdokumenten.
Intern identifierareUE 23.120-5
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenDynamiskt inköpssystem med godkända leverantörer/anbudsgivare
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80530000 Yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAvropsförfrågan öppet avtalssystem