2. Förfarande
Förfarande
Titel: Present- och profilprodukter
Beskrivning: se uhd
Intern identifierare: KS 2025/67
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000