497283-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnad av Glasblåsarens Förskola
Referensnummer: Pnr 7243
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Kontraktsarbetena omfattar nybyggnad av förskola.
Entreprenadform: GE