497312-2024 - Resultat
Sverige – Trafikskoletjänster – Utbildning körkortsklass C1 och D
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtbildning körkortsklass C1 och D
BeskrivningUpphandling av körkortsutbildningar klass C1 och D för ambulanspersonal.
Intern identifierareH010/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80411000 Trafikskoletjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80411100 Tjänster för körkortsprov, 80411200 Körlektioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000