497317-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis – Fastighetsservice IIIEE - Internationella Miljöinstitutet, Lunds universitet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsservice IIIEE - Internationella Miljöinstitutet, Lunds universitet
BeskrivningLunds universitet inbjuder till anbudsgivning gällande förvaltning och drift av fastigheten Mikael 18, Tegnérspaltsen 4, Lund
Intern identifierareV 2023/2996
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFastighetsservice IIIEE - Internationella Miljöin.