49733-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstransport – Avfallstransporter - Hudiksvalls kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallstransporter - Hudiksvalls kommun
BeskrivningUpphandlingen avser transport av olika avfallsfraktioner i container från Ulvberget i Hudiksvall. Anbud kan lämnas för en eller flera destinationer enligt anbudområden
Intern identifierare14338
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvfallstransporter - Hudiksvalls kommun