2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering till Brättegården, Folåsa och Tysslinge
Beskrivning: Upphandling med tre olika delomården, avser catering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Catering till Tysslinge
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133950:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Catering till Folåsa
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133950:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Catering till Brättegården
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133950:Lot:3