497393-2019 - ResultatSverige-Trollhättan: Reklam och marknadsföring
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strategisk - Kommunikation och Reklambyråtjänster
Referensnummer: 19/86
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79416000 Public relations
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen