2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem - Kompetensutvecklingsprojekt - Länsstyrelsen Östergötland
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem - Kompetensutvecklingsprojekt - Länsstyrelsen Östergötland
Intern identifierare: 604-13344-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del