497508-2026 - Resultat
Sverige – Masspektrometer – ICP-MS (Inductively Coupled Plasma Mass Spectrometer)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelICP-MS (Inductively Coupled Plasma Mass Spectrometer)
BeskrivningOne (1) new ICP-MS (Inductively Coupled Plasma Mass Spectrometer).
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120625:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenService agreement Upgrades/Updates Spare parts