497573-2021 - ÄndringSverige-Ängelholm: Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Bibliotekssystem till Familjen Helsingborg
Referensnummer: KS 2021/345
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212160 Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek
II.1.4.
Kort beskrivning
Bibliotekssystem till familjen Helsingborgs 11 kommuner.