497574-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Posttjänster för paket
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rikstäckande transporter av spel- och reklammaterial
Referensnummer: 2021-01412
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64113000 Posttjänster för paket
II.1.4.
Kort beskrivning
Rikstäckande dagliga transporter av spel- och reklammaterial.