2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar resebyråtjänster som täcker Försäkringskassans behov av bokningar av tjänsteresor, hotell och konferenser.
Intern identifierare: FK 2023/028166
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resebyråtjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1 år