497658-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Totalentreprenad Elinegård, Holmastycket 6
Referensnummer: 17/364
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Objektet avser 86 lägenheter fördelat på två (2) huskroppar.