497663-2021 - ÄndringSverige-Boden: Städning av byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städentreprenad Avtal 2
Referensnummer: SBN 2021/580
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911200 Städning av byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar städning med tillhörande arbetsuppgifter samt städrelaterade uppgifter i de utrymmen som ingår i förfrågningsunderlaget.
Objekten är belägna inom Bodens kommun.