497904-2017 - ResultatSverige-Norrköping: Transportutrustning och transporthjälpmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon.
Referensnummer: UH-2016-403
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av "Fordon".
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Ytterligare information om Upphandlingscenter och vår verksamhet finns på www.upphandlingscenter.se.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 66000000 Finans- och försäkringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen