497973-2017 - ResultatSverige-Stockholm: Liggunderlag
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework agreement - Groundsheet.
Referensnummer: UH-2017-595
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37414100 Liggunderlag
II.1.4.
Kort beskrivning
A framework agreement regarding Groundsheets (liggunderlag).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Liggunderlag.