49798-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Markskötsel – Grönyteskötsel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGrönyteskötsel
BeskrivningUpphandlingen avser tillsyn och skötsel samt felavhjälpande underhåller av markytor, grönytor och växtlighet på Örebroporten AB:s samtliga fastigheter.
Intern identifierare23/18
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000